Hakkımızda

"TECRÜBE, GÜVEN, KALİTE, TEKNOLOJİ"

"1970 yılından bu yana en iyi sistemleri; Anmak kalite ve güvencesiyle sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz..."

Hakkımızda


ANMAK A.Ş. 1970'li yıllardan bu yana Halı ve Kadife ile ilgili konfeksiyon bölümü makinelerinin imalatını yapmaktadır. Halı, dokuma tezgahından çıktıktan sonra ürettiğimiz makinelerden geçmek suretiyle satışa ve kullanılır hale gelmektedir. Firmamızın kuruluşundan bu yana Tecrübe, Güven, Kalite, Teknoloji ve Servis unsurlarına önem verilmiş, bu doğrultuda ilerleme kaydedilmiştir.

50 yıllık TECRÜBEMİZ sayesinde gerek yurtiçinde halıcılık sektörüne kazandırdığımız tesislerin yanı sıra, yurtdışında da yaklaşık 40 ülkeye ihracatımız devam etmekte olup, Bugün de ; yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş SERVİS ağı ile hızlı ve etkin bir şekilde hizmet vermektedir.
Diğer tesisimiz olan Demir Torna Mühendislik firmasında makinelerimize ait olan parçaların imalatı yapılarak üretim kapasitesi ve ürün geliştirilmekte ihtiyaç duyduğumuz malzemelerin çalışmalarını yapmaktadır. Bu firmamızda parça imalatı ve ihtiyaç duyulan malzemelerle ilgili her türlü CNC – Torna Tesviye – Kesim Eğim gibi makinalarla gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve ürünlerimize yansıtmayı planlamaktadır.
ANMAK A.Ş. kalitesinden ödün vermemek için ürünlerinde hızla gelişen TEKNOLOJİYİ yakından takip ederek, bu teknolojiyi ürettiği makinelere anında yansıtmaktadır.
ANMAK A.Ş; gösterdiği yakın ilgi, satış sonrası destek ve teknik bakım, gelişen ve değişen teknolojiye hızlı bir şekilde ayak uydurması ile müşterilerinin GÜVENİNİ kazanmayı başarmıştır.


Hızlı Çözümler

Hazırladığımız tüm sistemler kusursuz bir şekilde hazırlanmakta ve uygulamaları uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Uzman Ekip

İşlerinde iyi eğitilmiş uzman ekip kadromuzla birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

Kusursuz Servis

Ürettiğimiz tüm ürünlerin teknik bakım ve servisleri 7/24 uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.